نباید به نحوی شود که خدای نکرده دیگران از آقای نوبخت تحریک شوند

ایرج ندیمی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به جلساتی که با محمد باقر نوبخت معاون برنامه ‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی داشت، اظهار کرد: انشاءالله بتوانیم برخلاف تنگ نظری ها از آقای نوبخت به عنوان یک فرصت استفاده کنیم.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایشان یک سری محدودیت هایی دارد و ما هم انتظاراتی داریم، ابراز نمود: این محدودیت ها و انتظارات باید با هم جمع شوند و نباید به نحوی شود که خدای نکرده دیگران از آقای نوبخت تحریک شوند.

وی همچنین افزود: بسیاری از بخش های کشاورزی، صنعت، تخصیص ها و اعتبارات استانهای گیلان، مازندران و گلستان می تواند به صورتی از طرف ایشان مدیریت شود.

ندیمی با اشاره به همکاری و آشنایی دیرینه اش با نوبخت در مرکز تحقیقات استراتژیک، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم از فرصت حضور آقای نوبخت در سازمان استفاده شود؛ البته این به این معنا نیست که ایشان بتواند به همه کاستی های ما پاسخ دهد و ما هم بدون هماهنگی خواسته هایمان را مطرح کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه افرادی در سازمان هستند که ممکن است برای ایشان محدودیت ایجاد کنند، تصریح نمود: طبیعی است که آقای نوبخت می تواند از جاهای مختلف مدیریتی بخشی از خواسته های استان گیلان از جمله پرداخت به موقع وجه برگ سبز چای و خرید تضمینی آن یا به هر صورت پرداخت بودجه های مصوب مجلس در پروژه ها و مانند آن را مد نظر قرار دهد.

 
/ 0 نظر / 24 بازدید